Зустріч в рамках проекту «Пенсіонер це етап життя — зробимо його захищеним»

Зустріч в рамках проекту «Пенсіонер це етап життя — зробимо його захищеним»

22 квітня 2016 року в приміщенні Жмеринської центральної районної бібліотеки ГО «Центр Поділля — Соціум» спільно з партнерами ГО «Подільський центр прав людини» та Центром надання безоплатної вторинної правової допомоги провели інформаційну зустріч з представниками органів місцевої влади та активістами районного центру Жмеринка.

Під час зустрічі, Анна Моргун, координаторка проекту, презентувала проект «Пенсіонер це етап життя — зробимо його захищеним», в рамках якого будуть здійснені виїзні правові консультації в с. Чернятин та с. Северинівка Жмеринського району.

Мали чудову нагоду познайомитись особисто та запланувати спільну роботу з представником Чернятинської сільської ради. Крім того, під час зустрічі Михайло Бардін, голова правління Подільського центру прав людини презентував роботу центрів правової інформації та консультації, принципи їх роботи.

Ефективність створення бюро правової допомоги, його роль та значення для територіальних громад презентувала Лариса Пікановська, директор Центру надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Проект «Пенсіонер це етап життя – зробимо його захищеним» виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Марина Забаштанська

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Висновок незалежного аудитора за 2018 рік