Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Життєвий досвід людей поважного віку – на користь громаді міста

Які знання та навички потрібні сучасному/сучасній пенсіонеру/пенсіонерці, щоб бути активними громадянами у суспільстві та йти в ногу з часом?

Як покращити взаємодію з органами влади та використати життєвий досвід людей поважного віку на користь громаді міста?

Команда ГО «Центр Поділля-Соціум» планує свою діяльність у роботі з людьми поважного віку керуючись принципом: «Нічого для нас без нас!»

Щоб надавали якісні та необхідні послуги у сфері взаємодії людей поважного віку з органами влади 11 лютого 2019 року у Вінниці була проведена фокус-групова дискусія.

На заході були присутні Директорка Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова, Директорка територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська, начальниця інформаційно-аналітичного відділу Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Наталія Малецька, головна спеціалістка відділу надання соціальних послуг Вінницької обласної державної адміністрації Богдана Данчакна та представники і представниці поважного віку.

Шукала відповіді на питання:

  • Які проблеми у використанні різних механізмів участі літніх людей у справах громади
  • Які можливості використовуються краще і що працює неефективно?
  • Які труднощі у комунікаціях з людьми поважного віку бачите ви?
  • Що і як можна зробити для того, щоб літні люди активніше включалися в життя громад і легше вирішували свої проблеми?

Впевнені, що тільки спільними зусиллями ми зможемо знайти можливості вдосконалити механізми залучення людей старшого віку в життя своїх громад!

Результати фокус-групової дискусії будуть включені в дослідження, метою якого є аналіз способів взаємодії людей поважного віку з органами місцевого самоврядування, що проводиться у 5 містах України: Вінниці, Полтаві, Житомирі, Миколаєві та Слов’янську (Донецької області) в рамках проекту «Громадська активність без вікових обмежень», що реалізується ГО «Центр Поділля-Соціум» та здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

На фото під час роботи

Світлана Дмитрієва, координатора Проекту