Триває Проект «Майбутньому потрібні спогади»

Триває Проект «Майбутньому потрібні спогади»

Майбутньому потрібні спогади

На фінішній прямі перебувають учасники та учасниці проекту «Майбутньому потрібні спогади: український діалог про історію та спогади».

Плідна робота під час майстерні у Вінниці вилилась у надзвичайно цікаві власні ініціативи учасників, що реалізовувались впродовж останніх двох тижнів. За цей час відбулось 3 тренінгових зустрічі, презентація фільму, діалоговий круглий стіл та екскурсії з обговореннями. Детальніше про одну з них.

Екскурсія «Вінниця – тимчасова столиця УНР»

Однією з активностей проекту була розроблена в рамках проекту екскурсія «Вінниця – тимчасова столиця УНР».  Ця екскурсія стала приклад чудового некомерційного туристичного проекту. Проекту, який може бути в першу чергу цікавим для містян, оскільки будучи постійно в міському просторі, спостерігаючи міські ландшафти – саме жителі можуть переосмислити і перезавантажити свої знання про місто.

Незважаючи на погодні умови, наша мандрівка часом вдалась. Слід зауважити, що різні вікові категорії учасників, їх вподобання і погляди на українську історію, не завадило об’єднатись навколо ініціативи Олександра Федоришена — авторської екскурсії «Вінниця – тимчасова столиця УНР».

Обговорення після екскурсії дало можливість зібрати рефлексії учасників та учасниць, що були в захоплені від поданих фактів та якості презентованих історичних подій. В ході обговорення йшлося також про цінність популяризації унікальних історичних фактів про своє місто серед самих вінничан, а не тільки гостей. Сподіваємось на те, що ця екскурсія зможе набрати обертів у майбутньому.

 Анна Савчинська

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Висновок незалежного аудитора за 2018 рік