Розпочинаємо реалізацію нового Проекту

Розпочинаємо реалізацію нового Проекту

Раді повідомити про початок реалізації нового проекту ГО «Центр Поділля-Соціум». Проект реалізується спільно з ГО «Іноваційна дія» (голова правління організації — Світлана Дмитрієва) та у партнерстві з Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського.

Назва Проекту — «Формування навичок запобіганню гендерно-обумовленого насильства у майбутніх педагогів».  Це новий напрямок і нова цільова аудиторія, це надихає нас і мотивує до роботи.

Незмінним залишається головне — навчання, адже місія нашої Організації формувати суспільство, що навчається впродовж всього життя.

Фахові партнерки підтримують та допомагають у новому проекті: Світлана Дубина, Світлана Ходакова, Ольга Шевчук.

Проект направлено на підвищення обізнаності у студентському середовищі м. Вінниці про проблеми насильства, ідентифікації його та визначення шляхів розв’язанні цієї проблеми.

Проект реалізується за фінансової та організаційної підтримки Українського Жіночого Фонду / Ukrainian Women’s Fund в рамках конкурсу «Рівність заради безпеки». До реалізації заходів Проекту долучились ряд організацій, що підписали меморандум про об’єднання громадських організацій та ініціативних груп в Коаліціїю “Вінниччина #1325”

На фото: під час засідання робочої групи Проекту

Анюта Моргун, Заступниця голови правління ГО «Центр Поділля-Соціум»

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Висновок незалежного аудитора за 2018 рік