Проведено навчальний семінар. Відкриті бюджети шкіл — вимога часу.

Проведено навчальний семінар. Відкриті бюджети шкіл — вимога часу.

У Вінниця відбувся навчальний семінар «Інструменти для прозорого звітування у Єдиній Системі відкритих бюджетів шкіл» для керівників/ць, бухгалтерів/ок загальноосвітніх шкіл Вінниці.

Проводив семінар один із розробників Системи, наш колега з Херсону, Андрій Жнивін. На заході було присутньо 42 представника/ці навчальний закладів. Захід проводився у форматі неформального спілкування – ділились досвідом, обмінювались інформацією про можливості для розвитку шкіл, було задано безліч питань та отримано безліч відповідей.

Єдина система відкритих бюджетів шкіл – це онлайн платформа, яка дозволяє в розрізі окремого закладу освіти бачити всю фінансову інформацію: скільки коштів і на що виділяється із бюджету, яку благодійну допомогу надає місцева громада/батьки, на що саме спрямовуються кошти і які є нагальні потреби в школі.

З 2018 року Система впроваджується у загальноосвітні школи Вінниці. До звітування у Системі вже приєдналось 22 навчальних заклада.

У Вінниці проект реалізується ГО «Центр Поділля-Соціум» за підтримки Фонду «Об’єднання» та Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні.

Дякуємо Департаменту освіти  Вінницької міської ради за сприяння у впровадженні Системи у навчальні заклади міста Вінниці!

Світлана Дмитрієва, менеджера проектів ГО «Центр Поділля-Соціум»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Висновок незалежного аудитора за 2018 рік