Проект «Освіта протягом всього життя»

Проект «Освіта протягом всього життя»

Шановні колеги — громадські активісти, з березня 2015 року ми реалізуємо проект “Освіта протягом всього життя” який підтримано Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні. Мета проекту —  підвищення соціальної активності та правової обізнанності осіб поважного віку шляхом створення та функціонування центрів соціальної активності літніх людей у 7 містах України.  Основні заходи Проекту:

 • навчання громадських активістів практиці роботи з особами поважного віку (навчання пройдуть 14 осіб з 7-ми міст України);
 • тренінги для літніх людей у визначених містах (всього 10 тренінгів у кожному з 7-ми міст по 30 осіб на тренінгу, залучається до 2000 осіб);
 • демонстрація соціальних відео-роліків про діяльність центрів соціальної активності літніх людей;
 • інформаційні заходи (круглі столи, дебати);
 • видання методичного посібника щодо освітньої роботи з літніми людьми.

Наш проект, спрямовано на навчання, підтримку та соціальну адаптацію літніх людей в різних містах України. При громадських оранізаціях, ми плануємо створити центри (як напрямок роботи) соціальної активності для пенсіонерів. А саме у містах: Київ, Одеса, Хмельницький, Чернігів, Львів, Рівне та Вінниця.

Наразі ми плануємо провести тренінг для представників громадських організацій з вищезазначених міст, на якому будемо спільно планувати розвиток напрямку навчання та підтримки літніх людей. Захід заплановано на червень поточного року у Вінниці.

Наразі нами готується видання друкованої літератури — посібника для тренерів, що будуть працювати з літніми людьми, який буде представлено на тренінгу, а після представлення посібник буде розміщено на сайті та у соціальних мережах.

Організації, що зацікавлені у розвитку данного напрямку діяльності які  та працюють в вказаних містах України, просимо з нами контактувати. Сподіваємось, що спільно ми зробимо багато корисного та цікавого.

«Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.»

3 комментариве к “Проект «Освіта протягом всього життя»

 1. Людмила Гришко

  Прекрасний проект! Приємно, що в нас на Україні розвивається цей напрямок роботи. саме у Львові наша організація «Золоті Роки» працює в цьому напрямку понад 5 років. Цей досвід є унікальним! Перехід від активного до пасивного життя переходить в дипресію, втрату сенсу життя. Чудово, коли люди поважного віку об’єднуються, перемагають цей стан, і розуміють, що «Старіти ? Нема часу!». Громадська організація «Золоті Роки» м.Львів підтримує колег з Вінниці і ми готові до співпраці та створення нових проектів. Успіхів!

 2. Ірина Харченко

  Шановний Сергій Іванович, я очолюю громадську організацію МРЖГО «Берегиня» із 1998 року, зараз я на пенсії і дуже хочу прийняти участь у проекті для подальшого розвитку суспільної активності членів організації, які також стають пенсіонерами. Географія вашого проекту поширюється на Київ, ми знаходимось в 40 км від Київа, Макарівській район. Можливо приймати участь у заходах нашим членам організації та пройти навчання? З повагою, Ірина Харченко

  1. Сергей Иванович Проценко Автор записи

   Шановна пані Ірина, дякуємо за інтерес до заходу. Реєстрацію учасників завершено 31 травня. У разі відмови когось із числа учасників, ми Вас проінформуємо. Просимо зазначити контактний телефон. З повагою Сергій Проценко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Висновок незалежного аудитора за 2018 рік