Круглий стіл «Освіта протягом всього життя»

Круглий стіл «Освіта протягом всього життя»

Круглий стіл по проекту «Освіта протягом всього життя», який відбувся 4 червня 2015 року в приміщенні Вінницького пресс-центру,  зібрав понад 25 учасників.

Тема освіти та соціальної інтеграції літніх людей актуальна та важлива. На наше запрошення прийняти участь в круглому столі відгукнулись: Департамент освіти Вінницької міської ради, Департамент соціальної політики Вінницької міської ради, Центр зайнятості, Товариство Червоного Хреста, Департамент правової політики, Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації, Вінницький педагогічний університет, Центр соціальної адаптації звільнених військовослужбовців, Академія безперервної освіти, Університет «Україна», Донецький національний університет, Бібліотеки міста, ГО «Джерело надії», «Подільська агенція регіонального розвитку», Обласна організація ветеранів, «Захист», «Вісь», «Пані всесвіт».

На круглому столі був презентований проект та посібник «Срібний вік з радістю та змістом», що призначений для тренерів які працюють з людьми поважного віку. Були обговорені питання спільної взаємодії та можливостї співпраці в напрямку підтримки літніх людей.

ГО «Центр Поділля-Соціум» вдячна колегам, що долучились до обговорення та пошуку подальших перспектив.

Анна Моргун

2 комментариве к “Круглий стіл «Освіта протягом всього життя»

    1. Сергей Иванович Проценко Автор записи

      Матеріали тренінгу ми готові надіслати усім зацікавленим активістам, які працюють з людьми поважного віку. Прохання вказувати контакти для комунікацій. З повагою, Сергій Проценко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Висновок незалежного аудитора за 2018 рік