Дні освіти дорослих у Львові

Дні освіти дорослих у Львові

   Під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Національна спілка журналістів України, Представництво DVV International в Україні,  та інші організації з 5 по 10 жовтня 2015 року проводили Міжнародні Дні Освіти Дорослих на Львівщині.

   Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» прийняла активну участь у заходах та мала змогу презентувати і свою діяльність у напрямку освіти дорослих, що відбуваеться у Вінниці.

      На форумі «Освіта дорослих як ресурс місцевого розвитку» у Львові, координаторка проектів Анна Моргун модерувала спільно з Галиною Лактіоновою, з Академії педагогічних наук України дискусію «Родина як суб’єкт освіти дорослих: потенціал забезпечення сталого розвитку регіону».

Головна мета Міжнародних Днів Освіти Дорослих – сприяти формуванню в українському суспільстві розуміння цінності освіти дорослих і освіти протягом всього життя, та підвищенню спроможності організацій, які надають послуги в цій сфері. Освіта дорослих — це той ресурс, яким можуть користуватись люди для підвищення рівня добробуту власного життя, сім’ї, свого регіону, країни в цілому.

Під час Днів Освіти Дорослих учасниками різних заходів, загальна кількість яких наблизилась до 3000 осіб, були внесені пропозиції по формуванню єдиної стратегії розвитку освіти дорослих на обласному, районному та місцевому рівнях Львівської області.

Дякуємо DVV International за запрошення та професійно підготовлений захід.

Анна Моргун

координаторка проектів

НГО «Центр Поділля-Соціум»

м. Вінниця

(067) 683-34-06

http://www.pscenter.org.ua/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Висновок незалежного аудитора за 2018 рік