Активне довголіття — рівний доступ до прав та можливостей

Активне довголіття — рівний доступ до прав та можливостей

Щойно завершилась Партнерська зустріч «Практична адвокація на користь людей поважного віку», яка тривала 18-19-20 серпня 2020 року у Вінниці.

В рамках зустрічі партнери та партнерки проекту «Стратегія активного довголіття в Україні — рівний доступ до прав та можливостей» обмінювались досвідом діяльності своїх організації у напрямку освіти дорослих в своїх регіонах, а також зосередили зусилля над методами налагодження ефективної роботи з ОМС.

Унікальним стало те, що учасниками/учасницями зустрічі стали представники/представниці громадських організацій та органів місцевого самоврядування, з якими відбувається тісна співправраця щодо впровадження змін у регіональні програми для покращення якості життя та доступу до можливостей людей поважного віку.

Ми неймовірно вдячні тренерському складу зустрічі: Оксані Рубай, Ларисі Поповій, Світлані Дмитрієвій, Анні Моргун, Наталі Проць, Анні Савчинській.

Захід проводився в рамках Проєкту «Стратегія активного довголіття в Україні — рівний доступ до прав та можливостей» реалізується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні/Supported by the Democracy Grants Program of the U. S. Embassy in Ukraine.

Сергій Проценко, Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»

4 комментариве к “Активне довголіття — рівний доступ до прав та можливостей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Висновок незалежного аудитора за 2018 рік