Активне довголіття на користь громади

Активне довголіття на користь громади

2019 у Кельце, 2020 у Вінниці……

2019 рік, Кельце. Вінниця презентувала свій потенціал на Міжнародному ярмарку срібних поколінь у Кельце.

«Winnica. Miasto idei» – так називався промо-стенд Вінниці, представлений на ярмарку для людей віком 60+ Targi Seniora, який відбувся 12 жовтня 2019 року у польському місті-побратимі Кельце.

ГО «Центр Поділля-Соціум» була частиною команди та представила фото виставку «Активне довголіття», на якій зображені наші дорогі слухачі та слухачки.

В рамках заходу відвідувачі мали можливість познайомитися з туристичними пропозиціями міста та Вінницького регіону у сферах гостинності, медичного туризму, рекреації, відпочинку. Загалом виставку відвідало близько 4,5 тисяч людей

Міжнародний ярмарок Targi Seniora вперше присвятили темі «срібної економіки», мета якої – підвищення якості послуг для людей старшого віку, зокрема медичних, санаторних, готельних, туристичних.

Масштабний захід став можливим завдяки зусиллям президента міста Кельце Богдана Венти та вінницького міського голови Сергія Моргунова.

У 2020 році проведення подібного заходу планується у м. Вінниця. Адже за офіційними статистичними данними чисельність мешканців Вінниці у віці 55+ становить 30% і їх досвід та життєва мудрість потрібні громаді.

На фото: м. Кельце

Сергій Проценко, голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Висновок незалежного аудитора за 2018 рік